Связаться с нами

Zobārstniecība Astordent atrodas pašā Rīgas centrā, pretī Daugavas krastmalai.

Mūsu zobārstniecības klīnikā mēs darām visu, lai mūsu pacienti justos komfortabli un mājīgi. Mūsu darba mērķis ir nodrošināt, lai katrs pacients ir laimīgs. Mūsu komanda strādā pēc principa “plecs pie pleca”, un sastāv no pieredzējušiem profesionāļiem, kas mīl savu darbu. Katrs no mums ir daļa no mūsu kopīgā mērķa. Klīniku veidojam ar lielu mīlestību un rūpēm: kad atradīsieties šeit, Jūs uzreiz to sajutīsiet. Sākot ar mūsu klīnikas siltu un mājīgu dizainu, kas aprīkots ar augstākās kvalitātes zobārstniecības tehniku un beidzot ar mūsu darbiniekiem un viņu attieksmi pret pacientiem.

Gaidot procedūru, Jūs varat paskatīties filmu vai izlasīt žurnālu, mēs noteikti Jums piedāvāsim tasīti aromātiskas kafijas vai tējas. Priekš mūsu klīnikas mazākajiem apmeklētājiem ir izveidots bērnu stūrītis: šeit bērni viņi var paspēlēties pirms ārsta apmeklējuma; ka arī viņi saņems dāvanu par savu drosmi pēc. Mēs varam parūpēties par bērniem, kad vecāki atrodas zobārstniecības krēslā, kopā mēs spēlēsim, zīmēsim un skatīsimies multenes.

Jūs negribēsiet iet prom – nāciet un pārliecināties paši!

Akcijas

Visas akcijas

Mūsu adrese

Republikas laukums 3-18, Rīga,
LV-1010

Tālrunis

+371 67 878 700

E-pasts

info@astordent.lv

Atsauksmes

Про отбеливание зубов! Кому интересно, поделюсь своим опытом и чужим. Друзья, не бойтесь отбеливать! Зубы не рассыпятся, не раскрошатся и не выпадут! Современные гели весьма безопасны. Но , если Вы знаете, что эмаль тонка и чувствительна, то необходимо предупредить об этом врача. Или, по крайней мере, если ну ооочень хочется, попробовать домашнее отбеливание. Домашние гели – супер деликатные. Я лично перепробовала многие варианты и домашнего и в клинике, в итоге остановились на одном. Что такого особенного? Очень хороший эффект- на два тона точно отбелились! Для меня отличный результат! А главное, новый цвет очень стойкий. Отбеливание сделала почти полтора месяца назад, цвет по-прежнему не изменился (сравниваю со специальной шкалой). Хотя я и пью кофе и морковный сок и шоколад Что важно? После процедуры отбеливания воздержаться на 24 часа от красящих продуктов. Хотя, я сьела шоколадную конфету и выпила чай. Еле удержалась от свекольного салата. Ну ничего, все в порядке! Какое преимущество перед домашним отбеливание? Дома придётся поддерживать каждую неделю. В клинике можно повторить через 3 – 6 месяцев, смотря что едите, пьете и курите 🙂
Наталия